FUDBALERI TRAYALA POBEDILI RADNIČKI IZ SREMSKE MITROVICE I OSVOJILI TRI BODA

13-10-2020

FK Trayal savladao je Radnički iz Sremske Mitrovice rezultatom 2:1 i tako ostvario svoju prvu pobedu u gostima od početka prvenstva. Prvi gol za Gumare postigao je Sredojević u 50
minutu, da bi dva minuta kasnije Kilibarda povisio na 2:0. Prednost kruševačkog kluba smanjio je u 77 minutu Radonjić i, ispostaviće se, tako postavio konačni rezultat.
- Mogli smo mnogo ranije da rešimo ovaj meč. U prvom poluvremenu smo imali dosta situacija tokom kojih smo morali mnogo bolje da odreagujemo u zadnjoj trećini terena. Dali smo
ta dva gola na vreme u drugom poluvremenu, treći je visio u vazduhu, a onda primimo gol kako samo mi to umemo da poklonimo i onda dolazimo u situaciju da spašavamo nešto što je do 75 minuta bila dobijena utakmica - kazao je šef stručnog štaba Gumara, Goran Lazarević. U narednom kolu FK Trayal dočekuje petoplasirani Grafičar, koji ima samo 4 boda više od